top of page

Powłoki ceramiczne Gtechniq

Gtechniq Bydgoszcz

Powłoka ceramiczna to mieszanka nanostrukturalnych silanów, które po ręcznym nałożeniu wiążą się trwale z powierzchnią na którą zostały nałożone. W tym wypadku na lakier Twojego samochodu, motocykla czy łodzi. To najprostsza definicja tego czym właściwie jest powłoka.

 

Generalnie mówiąc "ceramika" na lakier ma dwa zadania. Po pierwsze ma sprawić aby lakier Twojego samochodu przez lata wyglądał lepiej niż w dniu wyjazdu z salonu. Po drugie zapewnić większy blask oraz skuteczną ochroną przed ptasimi bombami dzięki opracowanej technologi smart surface science.Lakier pokryty ceramiką będzie łatwiejszy w pielęgnacji poprzez mniejsze przywieranie kurzu i brudu.

Gtechniq opracował całą armię powłok, która każda z nich ma nieco inne zadanie do spełnienia. Crystal Serum Ultra o 9 letniej trwałości i twardości 10H, Crystal Serum Light ( 5 lat) oraz fenomenalna powłokę hydrofobową EXO.

W naszym studiu car detailingu  w Bydgoszczy przy Inowrocławska 29a, zaaplikujecie każdą z tych powłok. Posiadamy jako jedyni w Bydgoszczy akredytację na aplikację powłok Gtechniq Polska , a co za tym idzie pełną wiedzę i przeszkolenie w tym zakresie.

 

Więcej informacji o powłokach Gtechniq znajdziesz klikając tutaj 

Wyceń usługę online kliknij tutaj

(wycena przybliżonego kosztu usługi

zabezpieczenia powłokami ceramicznymi)

Bmw X5 Powłoka ceramiczna Bydgoszcz
bottom of page