top of page

 Folie Ochronne PPF

IMG_2002.jpg

Bezbarwna folia ochronna 3M  Pro Series to najlepsze zabezpieczenie lakieru na rynku. Jej grubość to 200 mikronów czyli średnio dwa razy tyle co lakieru bezbarwnego. Jest niemal niewidoczna, zaś jej niezwykła wytrzymałość mechaniczna zapewnia doskonałe zabezpieczenie przed wszystkim, co normalnie zniszczyłoby lakier . (rysy, odpryski, wżery po owadach czy ptasich odchodach).

Folia samo regeneruję się pod wpływem ciepła, czyli wchłania powstałe na skutek użytkowania mikrozarysowania. Promienie słoneczne, strumień gorącej wody lub powietrza, czy po prostu ogrzewany garaż przywracają folii jej nieskazitelny wygląd.

 Folia PPF jest transparentna i praktycznie niewidoczna. Dzięki temu można ją naklejać nie tylko na całe elementy, lecz także na ich część. Na przykład w tzw. pakiecie „bikini” laminuje się ⅓ część maski i błotników, zderzak przedni, przednie lampy i lusterka. Pozwala to na zabezpieczenie jedynie tych partii samochodu, które są najbardziej narażone na żwir czy kamienie.

 

Niezliczone typy folii umożliwiają spektakularną metamorfozę samochodu. Wybrane powłoki pozwalają zmienić efekt wykończenia lakieru z połysku na matowy lub carbon, imitujący teksturę włókna węglowego. Możliwa jest nawet całkowita zmiana koloru karoserii bez konieczności jej lakierowania. Osobne warianty folii pozwalają też przyciemnić reflektory lub ocieplić ich światło. Dzięki temu nowy wygląd samochodu jest dostępny niemal na pstryknięcie palcami.

Popularną ostatnio opcją jest też zabezpieczanie wnęk klamek, słupków lakierowanych w piano black czy dekorów wewnątrz auta.

Skontaktuj się z nami w celu wyceny usługi.

Zmiana koloru "car wrapping"

Image by Fabian Albert

Car wrapping czyli zmiana koloru auta poprzez oklejenie folią to zyskujący na popularności zabieg stylistyczny pojazdu. Mnogość kolorów i wykończeń (mat, satyna , połysk, carbon) powodują, że możemy diametralnie odmienić wygląd naszych czterech kółek. Pracujemy na sprawdzonych i szanowanych w branży foliach 3M 2080, które gwarantują jakość  wykonywanej usługi. 

W naszym studio oprócz całkowitych zmian koloru wykonujemy również :

 

-Dechroming - oklejenie listew , grilla

-Oklejanie dachów, lusterek

-oklejanie lusterek

Przy każdej usłudze zmiany koloru, otrzymasz powłokę ceramiczną do folii Gtechniq Halo, która ułatwi pielęgnację, zapobiegnie przebarwieniom i utrzyma przez lata w nienagannej kondycji.

Inowrocławska 29a (obok CSV)

85-153 Bydgoszcz

 

info@autofinezja.pl

 

Tel: 790-338-377

(We speak English)

 

Godziny otwarcia są niestandardowe. Prosimy o kontakt przed przybyciem w godzinach 9-17 (pn-pt)

 

bottom of page